Susipažinkite su gamtos oaze miesto ribose.

Švarus oras, upė, miškas bei gyvenimo komfortas. Tai tik dalis nepakartojamų patirčių, lauksiančių Jūsų šeimų Lazdynėlių vingyje.  Atokiau nuo miesto bruzdesio, tačiau šalia vakarinio aplinkkelio — vakarais ilsėsitės, o dienomis nusigausite ten, kur Jūsų laukia gyvenimas. Minučių tikslumu. 

Žiūrėti pristatymą

Namai šalia
Neries tėkmės.

Platūs balkonai bei terasos, žalios erdvės, Bukčių miškas ir tekanti Neris. Tokiu ritmu gyvena Lazdynėliuose slypintis vingis, o šio vingio viduje — Žmogus, apdovanotas išskirtiniu gamtos prieglobsčiu. Pasivaikčiojimai, aktyvus laisvalaikis bei sielą raminančių patirčių erdvės — tik dalis to, kas laukia „Lazdynėlių vingyje.” O svarbiausia — viskas bus šalia, nuo vaikų darželių iki prekybcentrių ir verslo centrų.

A energinė
klasė

Homa projektai — aukščiausius A energinės klasės standartus atitinkantys būstai. Tai leis turėti mažas eksploatavimo išlaidas, o kiekvieną erdvę rekuperacinė vėdinimo sistema aprūpins gaiviu gamtos oru. 

Terasos ir
balkonai

Didelės idėjos gimsta atvirose erdvėse, tad kiekvieną butą projektavome su balkonu, o dalį — net su erdviomis terasomis. Visa tai leis mėgautis miškų panorama, skirta tik Jums, Jūsų artimiesiems bei išskirtinėms Jūsų idėjoms.

Mažaaukštė
statyba

Kvartalą sudarys tik nedideli, keturių aukštų namai, o kiekvienoje laiptinėje — liftai patogumui. Suformavome jaukius vidinius kiemelius Jūsų laikui sau ir artimiesiems. Įrengėme požemines bei antžemines automobilių aikšteles, leisiančias parkavimo vietą rasti kiekvienam. O projekto butai — 2 arba 3 kambarių erdvės, kurių plotas nuo 39 iki 69 kv.m. Siekiantiems išskirtinių erdvių siūlome jungti kelis butus, prasidėsiančius nuo 78 kv.m.

Fasado
apdaila

„Lazdynėlių vingio” eksterjerą projektavo apdovanojimus laiminčių architektų komanda. Fasadų apdailą derinome prie supančios aplinkos harmonijos — namų fasadai dengiami žemės atspalvių skalūno plokštėmis, architektūroje vyrauja šviesios, pastelinės spalvos.

Medžio rėmo
langai

Namuose montuosime didelius, retai rinkoje randamus tikro medžio langų rėmus. Jie ne tik izoliuoja šilumą, bet ir nepraleidžia garso. Dideli panoraminiai langai leis atsipalaiduoti stebint aplink esantį pušyną, pripildys namus natūralia šviesa ir suteiks didesnės erdvės pojūtį.

Padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią butą šalia pušyno ir upės