Apie projektą, privalumai | Lazdynėlių Vingis | Lazdynėlių vingis | Nauji 2-3 kamb. butai prie Neries

Apie projektą

„Lazdynėlių vingis“ – švarus oras, upė, miškas ir gyvenimo komfortas. Namai įsikūrę kiek atokiau nuo miesto bruzdesio, tad pamiršę nerimastingą jo triukšmą, galėsite mėgautis supančia gamta bei kvepiančia tyra pušyno gaiva ar sekmadienio pusryčiais su šeima plačiuose balkonuose ir terasose.

Žiūrėti pristatymą

Namai šalia
Neries

Miškingoje vakarinėje sostinės dalyje įsikūrę Lazdynėliai ir šalia esantis Bukčių miškas bei tekanti Neris dovanos gaivią žalumą, kuri puikiai tiks aktyviam laisvalaikiui. Nors ir gyvensite tikrame gamtos prieglobstyje – vaikų darželiai, mokyklos, gydymo įstaigos, prekybos centrai – viskas šalia.

A energinė
klasė

Įrengiami A energinės klasės būstai, atitinkantys aukštus energinius reikalavimus bei užtikrinantys mažesnes eksploatavimo išlaidas. Taip pat kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri gyvenamąją erdvę aprūpins gaiviu oru.

Terasos ir
balkonai

Visi „Lazdynėlių vingio“ butai turės balkonus, o dalis – erdvias terasas, visa tai leis mėgautis atsiveriančia miškų panorama, skirta tik Jums ir Jūsų bendruomenės gyventojams.

Mažaaukštė
statyba

Kvartalą sudarys tik nedideli, keturių aukštų namai su liftais visose laiptinėse. Suformuoti jaukūs vidiniai kiemeliai, įrengtos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės. Projekte suplanuoti 2 – 3 kambarių butai, kurių plotai - nuo 39 iki 69 kv.m. Pagal Jūsų poreikius yra galimybė sujungti kelis butus, kurių kvadratūra - nuo 78 kv.m.

Fasado
apdaila

Fasadų apdaila derinama prie supančios aplinkos siekiant tobulos dermės. Namų fasadai dengiami žemės atspalvių skalūno plokštėmis, vyrauja šviesios, švelnios spalvos.

Mediniai
langai

Namuose bus sumontuoti dideli, medinių profilių langų rėmai, izoliuojantys ne tik šilumą, bet ir garsą. Dideli langai leis mėgautis aplink esančiu pušynu, suteiks namams šviesos ir dar didesnės erdvės pojūtį.

II etapas (C, D namai)

Statybos pradžia2018 III
Statybos pabaiga2019 IV

III etapas (E, F, G namai)

Statybos pradžia2019 IV
Statybos pabaiga2020 III

Susisiekime

  • Marius Stanevičius

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

SUTINKU